Umów spotkanie z biurem sprzedaży online

Nie musisz opuszczać domu, aby spotkać się z naszymi Doradcami, a dzięki wirtualnej prezentacji 3D zwiedzić interesujący Cię projekt. To bardzo proste! Wypełnij jeden z formularzy kontaktowych na naszej stronie zaznaczając opcję "Chcę zamówić spotkanie online". Skontaktujemy się, aby umówić dogodny termin.

Jak dołączyć do rozmowy?

W zaproszeniu na spotkanie otrzymasz link do rozmowy online.

Jeśli chcesz rozmawiać przez komputer wybierz opcję ''otwórz w przeglądarce'' lub skorzystaj z aplikacji MS Teams (jeśli ją posiadasz).

Jeśli rozmowę chcesz prowadzić przez smartfon, koniecznie będzie pobranie aplikacji. Link otrzymasz w zaproszeniu.

Dołącz do spotkania o umówionej godzinie. Włącz mikrofon i jeśli chcesz - kamerę.

Masz pytania?

Napisz do nas abyśmy, mogli odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i  pomóc w wyborze mieszkania najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb oraz budżetu. Razem z nami wybierzesz najlepiej!

Nasze Salony Sprzedaży są otwarte i  pracują z zachowaniem środków ostrożności. W celu umówienia spotkania z doradcą prosimy o  wcześniejszy kontakt telefoniczny lub skorzystanie z opcji spotkania online

Podanie adresu email jest niezbędne w celu wysłania oferty, a numer telefonu jest konieczny z uwagi na potrzebę precyzyjnego omówienie potrzeb Klienta w związku z zamówieniem przez niego oferty.

Strona safrano.com.pl („Strona”) nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 556 kodeksu cywilnego ani oferty w rozumieniu 66 kodeksu cywilnego. Przedstawione na Stronie wizualizacje, animacje, modele budynków i tym podobne materiały, mają charakter poglądowy. Mogą one odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego, niezwiązane bezpośrednio z inwestycją, jest jedynie przykładem i nie będzie realizowane w ramach inwestycji. Wizualizacje przedstawione na Stronie nie stanowią próbki lub wzoru. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej oraz projekcie budowlanym.