Safrano mieści się na styku jednej z „najmłodszych” dzielnic Krakowa – Dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki oraz okolicy Ruczaju, należącej do szybko rozwijającej się dzielnicy Dębniki.

Okolica, w której poczujesz się w domu

Safrano mieści się na styku jednej z „najmłodszych” dzielnic Krakowa – Dzielnicy IX Łagiewniki-Borek Fałęcki oraz okolicy Ruczaju, należącej do szybko rozwijającej się dzielnicy Dębniki.

Park Solvay

15 minut

Zakrzówek

17 minut

Kampus UJ

7 minut

Las Borkowski

9 minut

CH Zakopianka

6 minut

Centrum

15 minut

Wszędzie blisko

Lokalizacja osiedla stanowi złoty środek pomiędzy bliskością terenów zielonych, a dostępem do kluczowych punktów komunikacyjnych, edukacyjnych, a także biznesowych. W sąsiedztwie znajduje się m.in. kampus Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także okręg specjalnej strefy ekonomicznej zlokalizowanej przy ul. Czerwone Maki. Nowopowstała Trasa Łagiewnicka zapewni doskonałą komunikację z pozostałymi dzielnicami nie tylko dla kierowców samochodów ale także dla rowerzystów i pasażerów komunikacji miejskiej.

Natura w sąsiedztwie

Relaks i spokój oferują wyjątkowe, zielone enklawy miejskie położone w okolicy Safrano – min. Skałki Twardowskiego, zalew Zakrzówek i Las Borkowski. To niezwykle malownicze tereny idealne dla pieszych i rowerowych wycieczek. Safrano to właściwy wybór, dla tych którzy cenią sobie spokój i zieleń, ale nie chcą rezygnować z komfortowej bliskości miasta. Nie musisz decydować się na kompromisy – to miejsce ma wszystko, czego potrzebujesz.

Tu zawsze masz gdzie się wybrać

i możesz mieć pewność – zawsze będzie to piękne i ciekawe miejsce.

Sport i rekreacja
Tereny zielone
Przedszkola i żłobki
Zdrowie
Komunikacja
Gastronomia
Szkoły
Zakupy

Masz pytania?

Napisz do nas abyśmy, mogli odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania i  pomóc w wyborze mieszkania najlepiej dopasowanego do Twoich potrzeb oraz budżetu. Razem z nami wybierzesz najlepiej!

Nasze Salony Sprzedaży są otwarte i  pracują z zachowaniem środków ostrożności. W celu umówienia spotkania z doradcą prosimy o  wcześniejszy kontakt telefoniczny lub skorzystanie z opcji spotkania online

Podanie adresu email jest niezbędne w celu wysłania oferty, a numer telefonu jest konieczny z uwagi na potrzebę precyzyjnego omówienie potrzeb Klienta w związku z zamówieniem przez niego oferty.

Strona safrano.com.pl („Strona”) nie ma charakteru publicznego zapewnienia w rozumieniu art. 556 kodeksu cywilnego ani oferty w rozumieniu 66 kodeksu cywilnego. Przedstawione na Stronie wizualizacje, animacje, modele budynków i tym podobne materiały, mają charakter poglądowy. Mogą one odbiegać od docelowego, rzeczywistego wyglądu budynków i ich zagospodarowania terenu, otoczenia w szczególności w zakresie kolorystyki oraz konstrukcji. Zagospodarowanie terenu sąsiedniego, niezwiązane bezpośrednio z inwestycją, jest jedynie przykładem i nie będzie realizowane w ramach inwestycji. Wizualizacje przedstawione na Stronie nie stanowią próbki lub wzoru. Szczegółowe i wiążące informacje dotyczące inwestycji zawarte są w prospekcie informacyjnym, umowie deweloperskiej oraz projekcie budowlanym.